Approx. Rs 35,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Power | 1000 kVA |
| Cooling Type | Oil Cooled |
| Phase | Three Phase |
| Coil Structure | Toroidal |
| Voltage | 440 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Power Source | Electric |
Approx. Rs 50,000 / PieceGet Latest Price
Product Details:| Power | 5 kVA |
| Phase | Single Phase |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 440 V |
| Power Source | Electric |
| Coil Material | Copper |
Explore More Products
© Sonal Transformer. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited